Oskary 2016

WYNIKI

IMG_0886Superkumpel:

  1. Porazińska Julia 6a 28
  2. Ciabach Irena 6b 23
  3. Wróblewska Karolina 6b 21

 

IMG_0887Działacz:

  1. Kozłowska Alicja 6c 40
  2. Sobieraj Wiktoria 4b 21
  3. Smoczyńska Agnieszka 5a 16

 

 

IMG_0888Odkrywca:

  1. Łyjak Radosław 6b 32
  2. Cybertowicz Kaudia 4c 21
  3. Rzepka Julia 5a 19

 

 

IMG_0889Myśliciel:

  1. Merda Mateusz 6a 27
  2. Szot Hubert 6a 26
  3. Łyjak Radosław 6b 20

 

 

IMG_0892Człowiek honoru:

  1. Szot Hubert 6a 28
  2. Ciarkowska Martyna 5c 23
  3. Buhl Natalia 4a 14

 

 

IMG_0896Przedsiębiorca:

  1. Szulc Tomasz 5a 19
  2. Paluszewska Paulina 6b 18
  3. Kowalska Aleksandra 4c 14

 

 

IMG_0898Gentleman:

  1. Kostkowski Daniel 6a 32
  2. Okoniewski Wojciech 6b 21
  3. Dawidowski Wiktor 5a 18

 

 

IMG_0901Dama:

  1. Joppek Alicja 6b 36
  2. Kozłowska Alicja 6c 26
  3. Reszka Maja 6c 14

 

 

IMG_0903Doradca:

  1. Bednarek Adam 6c 32
  2. Osowska Wiktoria 6a 25
  3. Cybertowicz Klaudia 4c 17

 

 

IMG_0905Kawalarz:

  1. Rogowski Jan 6b 30
  2. Janecki Szymon 5b 24
  3. Łyjak Radosław 6b 23

 

 

IMG_0907Motywator:

  1. Szymańska Alekandra 6b 27
  2. Sobieraj Wiktoria 4b 26
  3. Przybylska Joanna 5c 18

 

 

IMG_0909Artysta:

  1. Ciarkowska Martyna 5c 24
  2. Resmer Julia 6b 22
  3. Woźniak Martyna 4b 19

 

 

IMG_0911Rycerz:

  1. Jaciubek Jakub 6c 28
  2. Kostkowski Daniel 6a 27
  3. Baumgart Mateusz 6b 15

 

 

IMG_0913Pomocna dłoń:

  1. Joppek Alicja 6b     29
  2. Cybertowicz Klaudia 4c 20
  3. Osowska Wiktoria 6a 19

 

 

IMG_0915Przyjaciel szkoły:

  1. Kozłowska Alicja 6c 34
  2. Iwińska Roksana 6a 27
  3. Joppek Alicja 6b 24

 

 

IMG_0917Wzorowy uczeń

  1. Szot Hubert 6a 31
  2. Szymańska Aleksandra 6b 21
  3. Sienkiewicz Amelia 4b 16

 

 

IMG_0900

 

 

 

 

Multimedaliści

  1. Alicja Kozłowska 6c          3          2-1-0
  2. Hubert Szot 6a                 3          2-1-0
  3. Alicja Joppek 6b               3          2-0-1
  4. Radosław Łyjak 6b           3          1-0-2
  5. Klaudia Cybertowicz 4c    3          0-2-1
  6. Martyna Ciarkowska 5c    2          1-1-0
  7. Daniel Kostkowski 6a        2          1-1-0
  8. Aleksandra Szymańska 6b 2        1-1-0
  9. Wiktoria Sobieraj 4b        2          0-2-0
  10. Wiktoria Osowska 6a        2          0-1-1

Klasy

  1. 6b 5-5-5
  2. 6a 5-4-1
  3. 6c 4-1-1
  4. 5c 1-1-1
  5. 5a 1-0-3
  6. 4c 0-2-2
  7. 4b 0-2-1
  8. 5b 0-1-0
  9. 4a 0-0-1

Komisja

Alicja Joppek                     6b – przewodnicząca

P1090259Roksana Iwińska                 6a

Hubert Szot                          6a

Ola Szymańska                    6b

Adam Bednarek                   6c

Zuzia Gierak                        5a

P1090253Hania Witkowska                5b

Martyna Ciarkowska          5c

Szymon Ulatowski              4a

Amelia Sienkiewicz              4b

Oliwier Kontny                    4c

Gala

IMG_0893Prowadzenie:

Roksana Iwińska

Alicja Kozłowska

Asystentki:

Martyna Ciarkowska

P1090434Alicja Joppek

Wiktoria Osowska

Hania Witkowska

OSKARY – REKORDY

Najwięcej nominacji:

15 – Kunicki Krzysztof

15 – Laskowska Martyna

12 – Raczkowski Oskar

11 – Kozłowska Alicja

11 – Szalewska Magda

10 – Szot Karolina

9 – Szot Hubert

8 – Baumgart Szymon

8 – Czerwiński Aleksander

8 – Janowska Marta

8 – Skowron Inga

Najwięcej miejsc w trójce:

12 – Laskowska Martyna

10 – Kozłowska Alicja

9 – Szalewska Magda

8 – Janowska Marta

8 – Skowron Inga

8 – Szot Hubert

6 – Baumgart Szymon

6 – Czerwiński Aleksander

6 – Kunicki Krzysztof

6 – Laskowski Mateusz

6 – Sänger Adrianna

6 – Winter Magdalena

Najwięcej zwycięstw:

5 – Janowska Marta

5 – Skowron Inga

4 – Kozłowska Alicja

4 – Laskowska Martyna

4 – Winter Magdalena

3 – Bednarek Olek

3 – Bzdawka Małgosia

3 – Czerwiński Aleksander

3 – Sänger Adrianna

3 – Mątewski Marcin

3 – Raczkowski Oskar

 

Reklamy